Private Label Tissue Private Label Tissue

Operator linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn produkcyjnych i wykonywanie przezbrojeń
  • kontrola procesu produkcji i jakości produktów
  • konserwacja linii produkcyjnej

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne i znajomość mechaniki
  • pracowitość i motywacja
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (3,5 / 4)
  • doświadczenie na produkcji mile widziane

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • nagrody pieniężne
  • bardzo dobre warunki pracy
  • pakiet powitalny
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych
  • stabilność zatrudnienia

Benefity:

  • nowoczesne miejsce pracy
  • bezpłatny parking dla pracowników
  • bezpłatna kawa, herbata
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Zadzwoń: 786 878 276 lub wyślij CV na adres email: praca@pltissue.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w aplikacji:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”