Private Label Tissue Private Label Tissue

Asystent Biura Produkcji

Zadania:

  • obsługa administracji Działu Produkcji, rozliczanie produkcji w obowiązującym systemie
  • kontrola  stanów magazynowych materiałów produkcyjnych
  • przygotowanie raportów produkcyjnych
  • tworzenie grafików pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników produkcyjnych
  • aktywny udział w inwentaryzacjach miesięcznych i rocznych
  • współpraca w ramach wdrażania systemu jakości

Wymagania:

  • dobra znajomość Excela
  • wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętności pracy w zespole i utrzymywania relacji na różnych poziomach struktury organizacyjnej
  • duża samodzielność i inicjatywa oraz dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • orientacja biznesowa, przedsiębiorczość i kreatywność w działaniu

Co oferujemy:

  • wsparcie w okresie wdrożenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • bardzo dobre warunki pracy
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Benefity:

  • nowoczesne miejsce pracy
  • bezpłatny parking dla pracowników
  • spotkania integracyjne
  • paczki świąteczne

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w aplikacji:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”