Private Label Tissue Private Label Tissue

Specjalista ds. zakupów

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialności za sprawną organizację i funkcjonowanie działu zakupów
  • Prowadzenie negocjacji cenowych z dostawcami
  • Analiza kosztów zakupów oraz ich optymalizacja
  • Poszukiwanie nowych dostawców, nieustanne doskonalenie relacji z obecnymi dostawcami
  • Tworzenie planów dostaw, zapewnienie dostępności komponentów we współpracy z działem produkcyjnym w celu zachowania ciągłości produkcji
  • Stała współpraca z działem produkcji i logistyki
  • Udział w tworzeniu planów produkcyjnych
  • Sporządzanie zestawień i analiz, opracowywanie i wdrażanie procedur
  • Aktywny udział w inwentaryzacjach
  • Tworzenie receptur produktów, aktualizacja parametrów produkcji
  • Współpraca w ramach wdrażania Systemu Jakości BRC, tworzenie dokumentacji jakościowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub techniczne preferowane kierunki dot. zakupów, transportu, logistyki)
  • Preferowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość języka angielskiego – wymóg konieczny
  • Doskonałe zdolności organizacyjne oraz analityczne
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
  • Umiejętnością przeprowadzania rozmów handlowych o charakterze negocjacyjnym
  • Umiejętnością samodzielnego i szybkiego podejmowania decyzji,
  • Zdolnością efektywnej pracy w stresujących warunkach pod presją czasu
  • Umiejętności pracy w zespole i utrzymywania relacji na różnych poziomach struktury organizacyjnej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Orientacja biznesowa, przedsiębiorczość i kreatywność w działaniu

Oferujemy:

  • Ciekawą, odpowiedzialną pracę w prężnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w aplikacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez PLT Sp. z o.o."